PROFESJONALNY PROGRAM CAD DLA INŻYNIERA

Jeśli projektowanie w 3D to Twoja codzienność i zastanawiasz się nad kupnem kompleksowego oprogramowania, które przede wszystkim zaspokoi wszystkie (nawet najbardziej wymagające) oczekiwania projektowe– przeczytaj ten wpis do końca. Podjęcie właściwej decyzji często spędza sen z powiek, gdyż branża inżynierska i technologiczna potrzebuje sprawdzonych rozwiązań.

Spójrzmy prawdzie w oczy – producenci nieustannie zasypują nas swoimi ofertami, co jedna to lepsza. Trudnym zadaniem jest wybranie tej odpowiedniej i najbardziej jakościowej, przecież każdy ma swoje spersonalizowane wymagania. Na szczęście profesjonalny program CAD jest odpowiedzią na wielopoziomowe potrzeby. IRONCAD, czyli narzędzie umożliwiające projektowanie w 3D to rozwiązanie dla Ciebie. Jakie są jego możliwości? To m.in.:

  • Modelowanie bezpośrednie oraz dynamiczne,

  • Technologia podwójnego silnika graficznego – PARASOLID i ACIS,

  • Projektowanie ram,

  • Analiza ruchu i kolizji,

  • Współdzielenie pracy i wykorzystanie projektów.

Wydajność i swoboda tworzenia… to nie marzenia – to rzeczywistość! Projektowanie w 3D jest dużo bardziej efektywne przy współpracy z funkcjonalnym i łatwym w obsłudze programem. W kontekście narzędzia, jakim jest IRONCAD, warto zwrócić uwagę na kooperację z Rhinoceros (Rhino 3D), łączącego ze sobą elementy programów CAD z technologią NURBS.

Dzięki Rhinoceros tworzenie rzetelnych obiektów o dowolnych kształtach i wymiarach jest prostsze i bardziej intuicyjne. Wygenerowanie gładkich elementów za pomocą krzywych oraz powierzchni wpływa na szybsze i przede wszystkim skuteczne wprowadzenie w życie wszystkich idei projektanta lub inżyniera. To duży komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Oczywiście Rhinoceros jest tylko jednym przykładem wielu możliwości i funkcji narzędzia IRONCAD, pozytywnie ocenianego przez specjalistów ze świata inżynierskiego, ale także osoby, które dopiero wkraczają w środowisko zaawansowanych projektów – jak m.in. studenci. Jeśli jednak przychylne opinie nie są dla Ciebie wystarczające – profesjonalny program CAD udostępnił wersję demonstracyjną.