PROGRAM DO RYSUNKU TECHNICZNEGO

Oprogramowanie GstarCAD często uznawane jest za najtańszą, a przede wszystkim najlepszą alternatywę dla AutoCAD. Nie bez przyczyny! Jako program do rysunku technicznego 2D oraz 3D świetnie radzi sobie z wymagającymi projektami. Dzięki takim dodatkom, jak PDF to DWG oraz przeglądarkom zbliżonym do DWG Viewer, znacznie wybija się na tle konkurencji.

Zastanawiasz się, czy GstarCAD posiada wszystkie niezbędne funkcje do pracy? Tym martwić się nie musisz, ponieważ narzędzie wyposażone jest w bogaty zestaw narzędzi do wykonywania kompleksowych rysunków różnego rodzaju linii, kształtów, a także do wymiarowania w przestrzeni dwuwymiarowej oraz trójwymiarowej. Zadowolenie użytkownika to kwestia, którą wzięli sobie do serca producenci narzędzia.

PDF to DWG

Program do rysunku technicznego posiada przydatny dodatek, umożliwiający bezpośrednią konwersję plików PDF do formatu DXF, dzięki czemu użytkownicy mogą sprawnie i szybkim sposobem przekonwertować wszelkie niezbędne dokumenty. Moduł PDF to DWG pozwala łatwo wyodrębnić wykresy, rysunki oraz obrazy, które przetwarzane są do innego formatu z najwyższą dokładnością.

DWG FastView a DWG Viewer

GstarCAD udostępnia bezpłatną przeglądarkę (DWG FastView), która przeznaczona jest zarówno dla użytkowników posiadających system Windows, jak i właścicieli urządzeń mobilnych z systemami Android oraz iOS. Program pozwala na przeglądanie plików DWG, DXF i DWS, ich szybkie wczytanie, a także jednoczesny podgląd wielu rysunków. Jest idealnym rozwiązaniem, zbliżonym do programu DWG Viewer.

Możliwości GstarCAD są szerokie i przeznaczone do pracy na wielu płaszczyznach. Generowanie jakościowych rysunków technicznych 2D/3D to tylko jedna z nich. Dogodności, takie jak intuicyjny interfejs, praca w chmurze oraz wsparcie programistyczne zostały docenione przez wielu specjalistów, których standard pracy znacznie się poprawił. Jeśli chcesz być jednym z nich – dołącz do użytkowników GstarCAD i poznaj praktycznie nieograniczone możliwości projektowe.